Co nabízím

Korporátní identita

S radostí se budu podílet na vytvoření jedinečného vizuálního vnímání vaší firmy nebo společnosti. Jedná se např. o návrh loga, jednotné firemní a marketingové komunikace a vizuálního manuálu. Dojem který vaše firma vytváří může její postavení na trhu podpořit a nebo naopak oslabit. Zkuste to a nebudete litovat.

 

Reklamní grafika

Navrhnu vám účinnou reklamní grafiku od tištěných materiálů (plochy v časopisech a novinách, letáky, plakáty, bilboardy) přes internetovou propagaci (gif - flash bannery, microsites, mobile microsites) až po specifické reklamní plochy (polep aut, výloh, obalová reklama atd, reklamní předměty). Nedávno jem se ponořil také do After Effects takže jsem schopen nabídnout nějaké služby i v sestříhání videa či vytvoření jednoduchých animací pro video spot.

 

Web design

Potřebujete odpovídající internetovou prezentaci? Zajistím internetové stránky od jejich grafického návrhu až po realizaci a hosting. Může se jednat o malé osobní stránky až po e-shop. V době chytrých mobilních telefonů jsou potřeba také mobilní stránky.

 

Tištěná grafika

Obaly knih, brožury, informační grafika, vizitky, vizuální styl periodických tiskovin a mnoho dalších.